Deniz Poyraz’ın ailesine taziye ziyareti

“Demokrasiden yana tüm kesim ve bireyleri HDP ile dayanışmaya davet ediyoruz

Eş sözcümüz Ayşe Erdem ve MYK Üyelerimiz HDP İzmir İl Örgütüne yönelik saldırıda katledilen Deniz Poyraz’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
HDP Kadın Meclisi Sözcüsü Ayşe Acar Başaran, HDK Eş Sözcüsü Esengül Demir, HDP İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Yeşil Sol Parti MYK ve Kadın Meclisi üyesi Nevin Aytekin, Tülay Koçak , Disiplin Kuru Üyesi Meltem Işık, HDP Kadın Koordinasyonu üyeleri, Sosyalist Kadın Meclisleri (SKM) MYK Üyesi Çiçek Otlu, Mor Dayanışma, Kadınlar Birlikte Güçlü, İzmir Kadın Yazarlar Derneği, KESK Kadın Meclisi, HDP İzmir İl Örgütüne yönelik saldırıda katledilen Deniz Poyraz’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Eş Sözcümüz Ayşe Erdem, MYK üyelerimiz ve HDP Kadın Meclisi Sözcüsü Ayşe Acar Başaran yer aldığı kadın heyeti, daha sonra taziyenin kurulduğu HDP Çimentepe Temsilciliği önünde basın açıklaması yaptı. Eş sözcümüz Ayşe Erdem programda bir konuşma yaptı. Ayşe Erdem’in de taziye dileği ve dayanışma dileklerini ilettiği konuşmada “Yeşil Sol Parti olarak dün olduğu gibi bugün de HDP’nin acısı ve mücadelesinde yanındayız. Demokrasiden yana tüm kesim ve bireyleri HDP ile dayanışmaya davet ediyoruz” dedi.
Yeşil Sol Parti İl Örgütleri ‘de bulunduğu il ve ilçe de taziye ziyaretleri yaparak HDP ile dayanışmaya ve ortak mücadele mesajlarını paylaşmaktadır.

#DenizBiziz
#DenizPoyrazİsyanımızdır

PAYLAŞ