Yeşil Sol Söyleşi İzmir: Küresel Savaşlarda Ortadoğu (Dr.Mustafa Peköz)

Yeşil Sol Söyleşiler İzmir’de 17 Mart 2018 Cumartesi günü saat:14.00 de siyaset bilimci, yazar Dr. Mustafa PEKÖZ ile sürecek.
Küresel Savaşlarda Ortadoğu isimli söyleşi, Ortadoğu’da yaşananları, Suriye’de yaşanan/yaşatılan savaşı küresel güçler ve yerel aktörler bazında irdelemeye, anlamaya yönelik.
Ortadoğu, Suriye’de yaşanan savaşta, küresel kapitalist güçlerin rolü, Suriye’de Türkiye’nin pozisyonu gibi konularda yazı ve kitapları ile tanıdığımız yazar ve siyaset bilimci Mustafa PEKÖZ ile yapacağımız söyleşiye katılmanız ve birlikte olma dileğimizle,.

Dr. Mustafa Peköz Kimdir?

Gazeteci , Yazar., Siyaset Bilimi alanında doktora yaptı. Türkiye’de yayınlanan 8 kitabı var:
Küresel Savaşta Büyük Ortadoğu, Küresel Kapitalizm ve Göçmenlik, Almanya’da Kürtler-Türkler , Kontrgerilla Stratejisi , Küresel Güçlerin Çatışma Merkezi Asya ve Yükselen Çin, Türkiye’de Sistem Partileri 1, İslami Cumhuriyete Doğru , Türkiye’de Siyasal İslamın Dünü Bugünü Yarını ve Türkiye’de Politik İslamın Gelişimi ve MNP-FP Gerçeği ve ve Yükselen ÇİN ayrıca Fransa’da yayınlanan bir kitabı bulunmaktadır. Sendika Org’da yazarlığını sürdürmektedir.

PAYLAŞ